Кошик
Безкоштовна доставка
по всій Україні

Унікальні вироби
з штучного мармуру

індивідуальне виробництво від 10 днів

Найскладніше - вибрати 1 колір з 66 варіантів
Наші фахівці обов'язково допоможуть підібрати підходящий
під ваш інтер'єр колір виробу

Палітра Snail

24 кольори

Палітра Snail Style

24 кольори

Палітра Snail Stone

18 кольорів

Інші вироби з литого мармуру

Литий мармур являє собою композитний матеріал, який за своїм зовнішнім виглядом мало чим відрізняється від відповідного природного каменю. Однак експлуатаційні характеристики цього матеріалу істотно перевищують робочі параметри натурального мармуру. Тому, він може використовуватися для виготовлення виробів найрізноманітнішого призначення, які можуть використовуватися при підвищених навантаженнях та інтенсивної експлуатації.

Технологія виготовлення

До складу литого мармуру входять наступні елементи:

В'язка речовина. Допускається використання декількох видів поліефірних смол, починаючи від звичайного акрилу і закінчуючи більш складними за своїм складом поліуретановими і двокомпонентними епоксидними смолами, які вимагають використання затверджувача.

Вибір конкретного в'язкої речовини пов'язаний з виробом, для якого вона буде використана. Наприклад, при виготовленні сантехнічних виробів з литого мармуру поліефірні смоли повинні мати гігієнічні сертифікати, які будуть гарантувати відсутність матеріалом канцерогенних виділень від дії високої температури і підвищеної вологості.

Наповнювач - мармурова крихта. Займає близько 80% всього обсягу вироби. При цьому, чим і дрібніше помел наповнювача, тим складніші вироби можна виготовити. Першу чергу це стосується декоративних елементів;

Гелькоут. Полімер, який використовується в якості зовнішнього захисно-декоративного покриття. Він істотно знижує вологопоглинання основного матеріалу, надає йому гладкість, стійкість до механічних впливів і ультрафіолетового випромінювання. Може бути прозорим, що дозволяє показати натуральний колір мінерального наповнювача або тонованим.

Інші вироби з штучного мармуру Snail Manufactory, виготовлені з урахуванням всіх побажань замовника