Кошик
Безкоштовна доставка
по всій Україні
Тренди інтер'єру 2021. Що радять дизайнери?
Непостійність багато в чому рухає людиною. Через "непостійність" з'явилося таке поняття як "мода", а разом з ним і "тренд". Те, що модно сьогодні не факт, що буде модним і завтра. Тому перебуваючи ще в "теперішньому" питання про те, яким є майбутній дизайн ванних кімнат, актуальне вже зараз.
20.07.2021
Красиві раковини в інтер'єрі сучасних квартир
Напевно, найголовніший і не має аналогів предмет інтер'єру ванної кімнати - це раковина, адже ванна і душова кабіна взаємозамінні, а туалет необов'язково повинен знаходитися в одній кімнаті з місцем водних процедур. Тому неважливо душ у вас чи ванна, роздільний санвузол чи ні, але раковина апріорі відсутня не може! У цій статті ми постараємося допомогти вам розібратися, яка раковина підходить саме вам і вашій ванній кімнаті.
20.05.2021
У чому різниця між натуральним матеріалом та штучним каменем?
Натуральний камінь є одним із найдавніших будівельних матеріалів, який цілком затребуваний і в наші дні. Він має колосально високу міцність і зносостійкість, до того ж у даного матеріалу дуже непогані естетичні дані, які включають багату палітру кольорів і таку ж багату варіацію унікальних орнаментів. Штучний камінь створений за його подобою. Однак саме штучному каменю споживачі віддають більшу перевагу, ніж матеріалу натурального походження. Чому ж так відбувається і в чому різниця між штучним каменем і натуральним?
12.12.2020
Помилки у дизайні інтер'єру ванної кімнати: як виправити.
Всі ми люди та, як відомо, нам властиво помилятися. Ми здійснюємо помилки протягом усього нашого життя: спотикаємось, відразу робимо висновки і йдемо далі, ну або не відразу робимо висновки та продовжуємо спотикатися, поки не зрозуміємо, що ми робили не так. Але є такі помилки, виправити які варто величезної кількості часу, нервів та засобів, тому найкраще буде їх не допускати. І, як ви вже зрозуміли (із заголовка цієї статті), ми говоримо про помилки щодо оформлення вашої ванної кімнати.
09.04.2020
Скляні душові кабіни у сучасному дизайні.
Всі ми любимо поніжитися в гарячій ванні після важкого трудового дня, але як часто нам це вдається зробити? Не так вже й часто, принаймні рідше, ніж хотілося б... Воно й зрозуміло ми живемо в шаленому ритмі міського життя, в якому часом забуваємо зробити важливіші речі, ніж прийом гарячої ванни. Плюс до всього, в переважній кількості квартир ванна кімната "непросторна", і саме з цих двох причин найчастіше перевага надається компактним скляним душовим кабінам, ніж громіздким і масивним ваннам.
11.03.2020
Що вибрати для ванної кімнати: штучний камінь або натуральний камінь?
Штучний камінь вже давно застосовується у різноманітних будівництві, натуральний камінь став використовуватися, як матеріал, ще раніше. Але питання, на кшталт "що краще чи що вибрати" натуральний чи штучний камінь, по - як і раніше актуальні. Найчастіше, ці питання приходять нам на думку разом з ідеєю зробити ремонт у своїй квартирі, або ж у конкретній кімнаті, де той чи інший матеріал був би застосовним. Зокрема, у ванній кімнаті це питання пов'язане із сантехнікою. Так все ж таки який матеріал вибрати для сантехніки: ливарний мармур або натуральний камінь?
30.12.2019
Запитай у дизайнера: 5 порад в оформленні маленької ванної кімнати.
Маленька ванна кімната у квартирі далеко не рідкість, але вона не вирок. Звичайно, чим більший простір кімнати, тим більше можливостей для реалізації різних ідей і фантазій, однак і в оформленні маленької ванної кімнати можна придумати багато чого цікавого, навіть якщо грамотно поставитися до оформлення, можна створити ілюзію "великого приміщення". І з питанням: "Як створити крутий дизайн маленької ванної кімнати, візуально розширивши простір?" - Допоможуть наші дизайнери...
18.12.2019
Модні кольори на 2021 рік. На що впливає колірна палітра в інтер'єрі ванної кімнати?
У світі існує безмежна кількість кольорів та їх відтінків. Перелічити все повністю - неможливо, тому визначитися з колірною гамою ванної кімнати та кімнати в цілому - завдання нелегке. Але в цій статті ми допоможемо вам зробити правильний вибір щодо кольору в інтер'єрі ванної кімнати і розповімо, які кольори актуальні в цьому сезоні, а так само як і на що впливає колірна гама приміщення.
11.12.2019
Умивальники зі штучного каменю у дизайні квартир. Поради щодо дизайну ванної кімнати.
Нам, людям, фізіологічно важко жити без будь-яких змін. Ці зміни може бути як психологічними (емоційними), і матеріальними. Однак, багато хто погодиться з тим, що психологічні зміни простіше відбуваються під впливом матеріальних. Так, наприклад, щоб морально розвантажитися може знадобитися зміна образу або обстановки. Але, щоб змінити обставини необов'язково їхати в інше місто або іншу країну, достатньо внести корективи до наявної.
29.10.2019
Піддони зі штучного каменю у різних стильових рішеннях
Ні для кого не є секретом, що мода не стоїть на місці. Майже кожен день з'являються якісь нові тенденції в одязі, в макіяжі, а також у дизайні квартир і не тільки. У світі мода стала асоціюватися з поняттям комфорт. Зручність і актуальність. Всі нинішні модні тенденції задіяні заради однієї мети — зробити наше життя комфортнішим. Але ми поговоримо про модні тенденції саме в дизайні ванних кімнат.
29.10.2019
Душові піддони на замовлення чи готові вироби. Як і що вибрати?
Тема вибору йде за нами по п'ятах. І це особливо відчутно, під час кардинальних змін, таких як ремонт квартири. І щоб трохи полегшити вашу долю (тих, хто затіяв ремонт), ми допоможемо вам визначитися з одним із питань ремонту, а саме: "Що краще: купити готовий піддон або замовити індивідуальне виробництво?".
26.09.2019
Дизайн ванної кімнати 2019 року. Яким він буде?
Ванна кімната під час створення домашнього інтер'єру не повинна залишатися поза увагою. Часто власники будинку приділяють її оздобленню несправедливо мало сил та часу. Хоча санвузол – цей куточок затишку, в якому кожному члену сім'ї має бути комфортно та зручно.

Дизайн інтер'єру ванної кімнати (та й усієї квартири чи будинку, загалом) останні кілька років зберігає головну тенденцію, яку можна охарактеризувати одним словом – функціональність. Лаконічність – це головне правило у підборі меблів, сантехніки та деталей інтер'єру.
01.04.2019
П'ять прийомів для створення дизайну ванної кімнати
Робота над створенням дизайну інтер'єру – це складне завдання, яке має масу тонкощів та підводного каміння. Не дарма цим займаються навчені професіонали з профільною освітою та спеціальними навичками. Які правила цієї гри необхідно знати, щоб створити неповторний, стильний та індивідуальний простір ванної кімнати?
16.03.2019
Дизайн інтер'єру 2019: тенденції та поради
Модні тенденції в дизайні інтер'єру 2019 диктували не лише особистісні думки популярних сьогодні дизайнерів, а й вимоги часу та сучасного способу життя. Давайте розберемося, як краще облаштувати свій будинок, і цього разу зосередимося на дизайні ванної кімнати.
16.03.2019
Як зробити маленьку ванну кімнату?
Стильний дизайн ванної кімнати – це питання, яке завжди залишається актуальним та відкритим. Сьогодні наші журналісти намагатимуться знайти відповіді цього непростого, але захоплюючого завдання.
03.03.2019
Умивальник із штучного каменю: як вибрати та не зробити помилку?
Сантехніка зі штучного мармуру, яка сьогодні набуває все більшої популярності серед споживачів, має масу переваг. По-перше, ливарний мармур – це той сучасний продукт, який практично не поступається за своїми експлуатаційними характеристиками натуральному каменю. Всі плюси мармурового матеріалу – міцність, довговічність, зносостійкість – можна отримати за доступнішою ціною з максимальними перевагами.
03.03.2019
Дизайн ванної кімнати 2019 Що потрібно знати?
Головні тренди у дизайні домашніх інтер'єрів останніх років – це лаконічність та функціональність. У той самий час у сучасному житлі бачимо також прояв персоналізації. Індивідуалізація простору захопила уми дизайнерів та принесла нові ідеї у стильний дизайн домашнього простору. Тепер це не просто гарний будинок/квартира, якими можна насолоджуватися візуально, а й комфортне житло, в якому хочеться жити. Сучасний дизайн житлових приміщень сьогодні допомагає окреслити характер мешканців, він підкреслює їхній стиль життя та відображає смаки, захоплення, потреби.
19.02.2019
Чому варто вибирати раковини зі штучного каменю на замовлення?
Ринок сантехнічних виробів сьогодні пропонує покупцеві з будь-якими побажаннями та матеріальними можливостями величезний вибір різноманітної продукції. Тому створення домашнього інтер'єру стає цікавим завданням із безліччю непередбачуваних рішень. Купівля сантехніки, підбір матеріалів для ремонту та оформлення, вибір палітри кольорів – все це дозволяє членам сім'ї створити ідеальний простір ванної кімнати.

Багато хто даремно не приділяє великої уваги ремонту санвузла, воліючи акцентувати зусилля на творчому оформленні спальні або кухні. Але однозначно варто переглянути свої пріоритети з огляду на скільки часу кожен з нас проводить у ванній кімнаті під час звичних гігієнічних процедур.
18.02.2019
Тумба з умивальником зі штучного каменю в інтер'єрі ванної кімнати: про що потрібно знати
Комфортна та зручна ванна кімната передбачає наявність тумби з умивальником. Традиційно цей предмет інтер'єру знаходиться в центрі кімнати і найчастіше щодня використовується для миття рук, ранкових та вечірніх гігієнічних процедур. Для зручності мешканця квартири або будинку над умивальником, безперечно, має висіти дзеркало або настінна шафка з дзеркалом. У тумбі, відповідно, можна зберігати предмети особистої гігієни, засоби для чищення, речі, необхідні у ванній кімнаті, порошки та інші аксесуари.
02.12.2018
Сантехніка зі штучного мармуру: всі переваги та недоліки
На ринку сантехніки представлені вироби із найрізноманітніших матеріалів: кераміки, акрилу, металу, мармуру, фаянсу. Багато виробників сантехніки зі світовим ім'ям – німецькі бренди Duravit, Villeroy&Boch, італійські Art Ceram, Simas, чеський Ravak, французький Jacob Delafon – у виробництві своєї сантехніки вважають за краще використовувати такі традиційні матеріали, як акрил та кераміка.
02.12.2018