Кошик
Безкоштовна доставка
по всій Україні

Камінні полиці

індивідуальне виробництво від 10 днів

Найскладніше - вибрати 1 колір з 66 варіантів
Наші фахівці обов'язково допоможуть підібрати підходящий
під ваш інтер'єр колір виробу

Палітра Snail

24 кольори

Палітра Snail Style

24 кольори

Палітра Snail Stone

18 кольорів

Камінні полиці

Камінні полиці - виразне доповнення камінного порталу, що дозволяє функціонально використовувати корисний простір над ним. Виконані вироби зі штучного каменю, що імітують мармур, стають елегантною прикрасою, що підвищує презентабельність всього каміна. На поверхні полиці можна розмістити декор, свічки, фотографії, книги або інші предмети інтер'єру.

Переваги камінних полиць з композитного мармуру виробництва Snail

Пропоновані українським виробником Snail камінні полиці зі штучного каменю - шедеври, що імітують дорогий натуральний мінерал. Продукція преміум-класу виготовляється за поліпшеними формулами з додаванням понад 80% мармурової крихти, європейських смол і пластифікаторів. Готовий продукт має ідеальні властивості:

 • міцний, витримує будь-які фізичні дії і навантаження;
 • стійкий до вологи, не боїться частих вологих прибирань;
 • стійкий до температурних коливань;
 • довговічний, до того ж легко піддається реставрації і ремонту в разі механічного пошкодження;
 • інертний до жирів, кислот, не вбирає забруднення;
 • абсолютно екологічний, санітарно і гігієнічно чистий, не виділяє токсини.

Унікальне захисне покриття поверхні не дає виробу втратити привабливість через вплив прямих сонячних променів, розлитого вина або соусу, гарячих або холодних страв.

Встановлена ​​у будинку камінна полиця має естетичний зовнішній вигляд, підкреслює вишуканий смак господарів і надає благородної витонченості інтер'єру.

Камінні полиці Snail Manufactory, виготовлені з урахуванням всіх побажань замовника

Виробництво камінних полиць

Виробничі лінії Snail оснащені сучасним обладнанням з автоматизованим процесом і безперервним контролем якості. Постійні експерименти з вкрапленням натуральних добавок і пігментів дозволяють створювати ексклюзивні вироби. Завдяки новітнім формовкам, суворому дотриманню пропорцій компонентів, камінні полиці з литого каменю мають високу якість.

Дизайнери компанії розробляють як типові проекти стільниць для облаштування камінів стандартної ширини і довжини, так і ексклюзивні моделі незвичайних форм для модної колекції 2021. Підібрати підходящий варіант не складе труднощів.

Якщо ваша камінна конструкція має незвичайну геометрію і масштаби, вихід - виготовити камінні полиці під замовлення. Менеджер компанії допоможе виконати правильно виміри, складе авторський ескіз, а майстри втілять складний задум в реальність. Виготовляються камінні полиці за індивідуальним проектом, відповідають всім побажанням клієнта щодо конфігурації, декоративних властивостей, кольору і текстури.

Вибагливі покупці вибирають камінні полиці Snail

Компанія Snail пропонує купити камінні полиці, надаючи клієнтові найкращі умови співпраці:

 • професійна консультація з підбору моделі полки в залежності від стилістики каміна і концепції інтер'єрного дизайну;
 • швидкі терміни виготовлення (камінні полиці на замовлення виробляються протягом 15-20 робочих днів незалежно від складності проекту);
 • прийнятні ціни, найвигідніші в Україні;
 • офіційні гарантії на експлуатацію продукції, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • безкоштовна доставка по Україні: у Вінницю, Київ, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Харків, Одесу і в інші міста країни.

У сучасному інтер'єрі полка для каміна з каменю, що імітує натуральний мармур та граніт, - ідеальне рішення. Вона не тільки задасть тон приміщенню, а й зможе гармонійно поєднуватися з будь-яким матеріалом меблів.