Кошик
Безкоштовна доставка
по всій Україні

Підвіконня і відливи

індивідуальне виробництво від 10 днів

Найскладніше - вибрати 1 колір з 66 варіантів
Наші фахівці обов'язково допоможуть підібрати підходящий
під ваш інтер'єр колір виробу

Палітра Snail

24 кольори

Палітра Snail Style

24 кольори

Палітра Snail Stone

18 кольорів

Елітні підвіконня і відливи з штучного каменю

Підвіконня зі штучного каменю - практичний, функціональний компонент віконної системи з високими естетичними якостями і відмінними експлуатаційними характеристиками. Український виробник Snail пропонує в широкому модельному ряді підвіконня, відливи, які імітують натуральний мармур і граніт. Багата палітра кольорів, текстур і фактур дозволяє знайти ідеальний варіант для реалізації дизайн-проекту.

Особливість виготовлення виробів з литого мармуру

Компромісом між дорогим натуральним мармуром і дешевим пластиком є ​​підвіконня з литого мармуру і відливи на вікна. Продукція виготовляється з мінеральної крихти (80%), полімерів, пластифікаторів, поліефірної смоли. Виробництво засноване на методі лиття композиту. Система контролю якості від дозування компонентів до стадії затвердіння матеріалу дозволяє виключити найменші дефекти і відхилення. Самостійне виготовлення формовок дає можливість домогтися безмежних можливостей з випуску нестандартних розмірів підвіконь.

У Snail ви можете купити підвіконня і замовити відливи в максимально стислі терміни навіть при складному ескізі і індивідуальному виробництві.

Підвіконня і відливи Snail Manufactory, виготовлені з урахуванням всіх побажань замовника

Підвіконня і відлив будь-якої конфігурації

В індивідуальному виробництві компанії Snail ви можете замовити підвіконня зі штучного каменю. Різноманітність конфігурацій дає можливість підібрати виріб під свої розміри. Для завершеності віконної композиції можна купити відлив в єдиному колірному ансамблі або підібрати колір під фасад будівлі.

Для втілення оригінальної інтер'єрної концепції можна придбати підвіконня з литого каменю на замовлення. Виробничі потужності компанії дозволяють створювати складні форми без обмеження в ширині і довжині. Виготовлення відливів можливо в нестандартній геометрії. Завдяки технології лиття продукція випускається без швів, що робить її на вигляд монолітною, масивною і елітною.

Фахівці безперервно стежать за світовими модними тенденціями в оформленні інтер'єрів, втілюють авторські ідеї. Продукція відрізняється ексклюзивними зовнішніми даними, відноситься до преміум-класу і здатна стати функціональною прикрасою простору.

Підвіконня для будь-якого приміщення

Презентабельні, з відмінними якостями підвіконня з каменю можуть використовуватися в комерційних (ігрові кімнати, ресторани, кафе, готелі) і офісних (офісні центри, муніципальні будівлі) приміщеннях. Кращим вибором вони будуть для квартир і будинків. Кам'яні підвіконня не вбирають запахи, інертні до жирів, кислот, тому зберігають первозданний вигляд навіть на кухні. Санітарно і екологічно чисті панелі можуть служити додатковою зоною для творчості та ігор дітей у дитячій кімнаті.

Правильним рішенням буде купити відливи під вікна. Імітація мармуру і граніту гармонує з будь-яким модним фасадом, вписується в сучасну стилістику екстер'єру. До того ж елемент вікна не вимагає особливого догляду, виглядає завжди ефектно і привабливо.