Кошик
Безкоштовна доставка
по всій Україні

Стільниці
для ванної кімнати

індивідуальне виробництво від 10 днів

Найскладніше - вибрати 1 колір з 66 варіантів
Наші фахівці обов'язково допоможуть підібрати підходящий
під ваш інтер'єр колір виробу

Палітра Snail

24 кольори

Палітра Snail Style

24 кольори

Палітра Snail Stone

18 кольорів

Стільниці для ванної кімнати - презентабельна деталь інтер'єру

Стільниці для ванної кімнати з литого мармуру – це міцні, вологостійкі поверхні, які не піддаються негативному впливу бактерицидного середовища та мають виразні декоративні властивості. Продукція з литого штучного каменю перевершує натуральний масивний мармур і за продуктивністю, і за терміном служби. При однакових естетичних і функціональних параметрах композитна стільниця порадує доступною ціною.

У каталозі інтернет-магазину сантехніки Snail представлений широкий асортимент готових колекцій стільниць в багатому колірному спектрі, з фактурними та текстурними особливостями. Якщо серед пропозицій не знайшли відповідну вашим вподобанням стільницю для ванної кімнати, ви можете замовити виготовлення продукції зі штучного каменю за вашим індивідуальним ескізом.

Доставка стільниць зі штучного мармуру для ванної кімнати здійснюється по всій території України, включаючи такі міста, як: Київ, Харків, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Вінниця та ін. Детальніше з умовами доставки та оплати ви можете ознайомитися на цій сторінці.

Елітний ремонт починається з покупки стильної стільниці

Виконана в компанії Snail стільниця в ванну на замовлення з литого мармуру відрізняється:

  • оригінальністю дизайну;
  • стійкістю до будь-яких агресивних дій;
  • здатністю прослужити десятки років, не потребуючи ремонту, реставрації або повної заміни;
  • простотою обслуговування, не потребує чищення, миття, спеціального захисту.

Стільниці для ванної кімнати Snail Manufactory, виготовлені з урахуванням всіх побажань замовника

Виберіть свій варіант литої стільниці зі штучного мармуру

  1. Вбудована стільниця

Вбудована стільниця в ванну зі штучного мармуру є кращим рішенням організації місця. Розмістившись у кімнаті, вона зможе заощадити кожен сантиметр, що особливо важливо для малогабаритного планування. Завдяки вільній зоні досягається більша функціональність стільниці.

  1. Стільниця з цільнолитою раковиною

Максимально ефективним з функціональної точки зору предметом є лита стільниця з раковиною у ванну кімнату. На відміну від окремо розташованого сантехнічного елементу, таке рішення дозволить уникнути бризок на підлогу та помітних слідів. Особливий комфорт відчувається під час прибирання ансамблю стільниці і раковини. Завдяки литому виконання відсутні стики, шви і з'єднання, в яких затримується волога, утворюється грибок, вапняний наліт, бруд. Цілісна композиція виглядає бездоганно чистою!

  1. Стільниця під раковину

Щоб розставити дизайнерські акценти в оформленні санвузла, кращим вибором стане лита стільниця під раковину. Індивідуальне виготовлення моделі будь-якої форми і розмірів з отвором під умивальник дає можливість встановити раковину будь-якої дизайнерської концепції. Такий ансамбль нікого не залишить байдужим!