Кошик
Безкоштовна доставка
по всій Україні
Сортувати за:
назвою
ціною
популярності
Комплект кронштейнів<br />L (black)
Розміри, мм
Довжина: 390
Висота: 270
Ширина: 40
2000 грн

Кронштейни для умивальника

Кронштейни для умивальника це дуже важлива деталь кріплення всієї раковини. На сьогодні відкриття в сфері сантехніки не перестають вражати. Постійно відкривається щось нове, впроваджуються більш сучасні та практичні рішення, які покращують наш побут у всіх його значеннях. Звичайні умивальники також не обходять стороною такі нововведення. За рахунок застосування нових дизайнерських рішень, з'явилася можливість використання і нових варіантів кріплення раковин. Варіантів таких кріплення стало набагато більше, але одним з популярних і практичних є саме настінний. Кронштейни для раковини до стіни можна прямо зараз придбати в нашому магазині за дуже приємними цінами.

Як відбувається установка умивальника

Так як кронштейни для настінного кріплення забезпечують додатковий комфорт для використання умивальника і дозволяють проводити прибирання під самою раковиною, не віднімаючи цінного простору, то кріплень даного типу існує декілька:

 1. Кріплення умивальника за допомогою врізання кронштейнів в навісні полки. Такий варіант кріплення дозволяє поєднати відразу кілька функцій. Раковина починає виконувати роль тумби, а також стільниці, завдяки використанню полки. За рахунок спорудження такого типу, ви отримуєте компактний і зручну у використанні споруду з великим спектром функціональних можливостей. Якщо говорити про кріплення самої тумби, то для цього використовують спеціальні типи кронштейнів, а в невеликій ванній кімнаті, з метою економії місця можна застосовувати монтажну арматуру.
 2. Кріплення з використанням спеціальних кронштейнів для раковин. Це більш простий і поширений спосіб установки. Завдяки такій простій системі, встановлену сантехніку можна грамотно обіграти з дизайнерської точки зору, крім цього варто відзначити, що такі кріплення практично непомітні. Саме тому, даний варіант використовується, набагато частіше за інших. Кронштейни для раковини купити ви можете в нашому інтернет магазині за найприємнішою ціною. З моделей даного плану радимо звернути увагу на універсальний варіант «L Black» , який доступний в різних колірних рішеннях.

  Що необхідно для забезпечення надійної системи кріплення

  Щоб кронштейни для підвісної раковини виконували всі покладені на них функції і міцно тримали раковину, варто дотримуватися кількох основних правил по системі їх установки і використання:

  1. Переконайтеся, що ваша стіна є максимально безпечною і надійною для свердління отворів. Якщо у вашій ванній кімнаті переважають м'які і тонкі стіни, то монтаж такої конструкції вам не підходить.
  2. Кронштейни для умивальника можуть виконуватися з різних матеріалів і мати абсолютно різну ступінь надійності. Через це жорсткість даних систем сильно відрізняється. Переконайтеся, що вибрані вами кронштейни відповідають вазі раковини і здатні утримати таку конструкцію. Наші вироби виконані з міцного і надійного металу, який здатний витримувати велику вагу і важкі навантаження.
  3. Крім основних деталей, при виборі кронштейнів, не забувайте враховувати їх особливості. Ви повинні враховувати форми, розміри вироби, щоб вони відповідали самому умивальнику і гармонійно з ним виглядали. Також важливо підібрати стилізовані вироби певного типу.

   Кронштейни для умивальника купиіти можна прямо зараз у нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо найприємніші ціни і великий асортимент варіантів, які прослужать вам довгі роки. У нас ви знайдете кронштейни різних колірних рішень.